Listopad
Logo-lato Logo-lato Logo-lato Logo-lato Logo-lato Logo-lato Logo-lato Logo-lato Logo-lato Logo-lato

diecezja kaliskaopiekunradio rodzinadom-jozefa-logo-stopka

Twój brzuch - moja sprawa

Twoj brzuchAkcja p.t. "Twój brzuch – moja sprawa" to zwrócenia uwagi na to, że poczęte dziecko ma prawo do życia, bo jest człowiekiem, i kobieta nie ma prawa mu je odebrać. Dlatego to nie jest już tylko sprawa tej kobiety co ona z tym dzieckiem zrobi. To jest też nasza sprawa. I właśnie ta akcja jest skierowana przede wszystkim do osób, którym leży na sercu los bezbronnych i chcą uratować choć jedno dziecko.
Jak to zrobić? Włącz się w Duchową Adopcję Dziecka Poczętego  i pomóż urodzić się dziecku na które wydano wyrok śmierci. Do tej akcji można dołączyć również na facebooku.
Tytuł akcji dosyć zadziornie nawiązuje do słów, którymi często posługują się kobiety domagające się prawa do aborcji: „Mój brzuch, moja sprawa”.
P.S. Akcja "Twój brzuch – moja sprawa" zainicjowana przez „Gość Niedzielny” jest nowa. Sama idea Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego natomiast liczy sobie wiele lat. Ale każde działanie zwracające uwagę na potrzebę obrony życia poczętego zagrożonego aborcją jest cenne. Warto sobie wziąć do serca apel i włączyć w Duchową Adopcję Dziecka Poczętego.
Link - Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego

PARAFIA

Numer na probostwo

I KOMUNIA ŚWIĘTA W ROKU 2023

Uroczystość I Komunii Świętej w naszej Parafii
przeżywamy tradycyjnie
w drugą niedzielę maja:
14 maja 2023 roku
o godz. 10.30.

MODLITWA DO ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA

imagesCAE87KE2Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

"TWÓJ BRZUCH - MOJA SPRAWA"

180 Twoj brzuch

„Mamusiu, to jest twój brzuch, ale to ja w nim jestem i to jest moje życie, nie decyduj za mnie.
Twój brzuch, ale moja sprawa, a nie twoja, co ja z tym życiem zrobię.”

NABOŻEŃSTWA MARYJNE W NASZEJ PARAFII

Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca
Każda pierwsza sobota miesiąca o godz.7.00

Różaniec Fatimski
Każdy 13 dzień miesiąca:
Różaniec Święty pół godziny przed Mszą Świętą
Msza Święta i procesja z figurą Matki Bożej

Różaniec w ciągu roku
W każdą niedzielę przed Mszą Świętą o godz. 10.30

Różaniec w październiku
godz. 18.00 (w tygodniu)
godz. 10.00 (w niedzielę)

Nabożeństwa Majowe
Codziennie po Mszy Świętej; w niedzielę o godz. 15.30

PORZĄDEK
MSZY ŚWIĘTYCH:

niedziele

8.00:
z udziałem młodzieży
10.30:
z udzialem dzieci

dni powszednie

od poniedziałku do soboty:

od wtorku do soboty:
7.00 i 18.30

w lipcu i sierpniu
w niedziele:
od poniedziałku do soboty:

LICZBA GOŚCI

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Wizyt w tygodniu79
Wizyt w miesiącu2633